Podnik

+42 1 918471903dispo@atrulog.com

Atrulog® - Trademark

News

 

SPRING-PRIME TIME start moving - free transfer of ideas, ecologica power and products...

 

Actual pandemic info for supply shipments:

Restrictions on movement for SK/CZ – EU  -> "The exemption is granted to truck drivers, freight train crews, aircraft pilots and members of the integrated rescue system in neighboring countries to ensure security of supply,"

 

Take care, stay healthy, power and success! 

 

Our Dispo with ECOCLIMA CONCEPT, HYGIENE CONCEPT + TOPLOG QUALITY - PREDICATE© forward standards:

1. Transparent cooperation

2. Permanent control

3. Innovative action

Podnik

Špedícia, preprava a logistika od 02.01.2001. Logistika pre celú Európu je riadená z Michaloviec, Slovensko.


Zabezpečujeme všetky trasy v Európe


Špecializujeme sa na prepravu neupevneného tovaru.
Tu používame najmä sklápač s vyklápaním dozadu s 45-70 m3 a s posuvným výpustom ako aj náves s posuvnou podlahou. Môžeme zabezpečiť transporty s návesmi s nádržou na sypké materiály, zorganizovať vozidlá a návesy s pásovým dopravníkom.
Vo všetkých oblastiach logistiky vypracujeme pre Vás výhodné riešenia. To sa vzťahuje na bežný transport s kamiónmi na ceste, až po prepravu Vášho tovaru železnicou ako aj loďou.
Pre prepravu potravín a krmív sme zriadili manažment kvality a pracujeme podľa noriem HACCP a sme certifikovaní v oblasti prepravy krmív podľa smerníc GMP.
V oblasti prepravy zhodnocovaných odpadov v oblasti recyklácie sme registrovaní podľa nemeckého práva o transportoch odpadu.
Váš tovar v medzinárodnej doprave je poistený podľa CMR-ustanovení a v rámci dopravy v Nemecku podľa GüKG. V prípade Vašich potrieb a požiadaviek môžeme zabezpečiť aj vyššie zábezpeky.
Váš tovar môže byť skladovaný a spravovaný aj u nás. Profesionálnym  obchodovaním spájame Vaše trhy s dispozíciami a logistickými požiadavkami. Riešenie žiadnej logistickej otázky nie je také vzdialené, aby sme Vám nemohli ponúknuť včasné riešenie.

CMR Versicherungsbestätigung

2019-Atrulog-CMR-Versicherungs-Bestaetigung-DE.jpg 2020%20Atrulog%20CMR%20Versicherungs-Bestaetigung-EN.jpg

Registerbescheinigung

tl_files/Atrulog SK Original Reg 2013-1.jpg